Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Okolie

STREDISKO JASNÁ NÍZKE TATRY

 

Pohorie: Národný park Nízke Tatry, severné a južné svahy Chopka

Nadmorská výška: 900-2024 m     GPS súradnice: N 48 58 15.1 19 34 48.1

 

ZIMNÁ SEZÓNA

Zažite tú najlepšiu zimu na severných a južných svahoch Chopka na viac ako 36 km dokonale upravených zjazdovkách. Prepravná kapacita 24 535 osôb za hodinu, garancia snehu 5 mesiacov, detský park MAXiland, lyžiarske požičovne a škola, široká ponuka moderných gastro zariadení na svahoch, výhľady na unikátnu prírodu, to všetko vám zaručí nezabudnuteľné zážitky z lyžovačky v Nízkych Tatrách...

Dve strediská Chopok sever a Chopok juh sú od roku 2007 opäť prepojené vlekmi. V súčasnoti hovoríme o jednom stredisku JASNÁ NÍZKE TATRY.

 

JASNÁ NÍZKE TATRY je najväčšie stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností tu nájdete aj SNOWPARK dizajnovaný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov a vyznavačov freestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie. Veľa zábavy môžete zažiť aj pri Skifoxe, Snowscoote, Snowbike, kitewingu, paraglidingu, v lanovom parku,  či nočnej sánkovačke. Prosfesionálne služby na úrovni poskytuje TATRY MOTION - stredisková lyžiarska a snowboardová škola, detská škôlka, požičovne, servis, úschovne a športové obchody. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca aprila. Kvalitný zasnežovací systém garantuje sneh až 5 mesiacov v roku.

 

AQUA PARK TATRALANDIA

        Tatralandia  je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy  na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Najdete tam 11 bazénov s termálnou vodou, ktorá blahodárne pôsobí na dýchacie a pohybove ústrojenstvo. K dispozícií Vám 28 tobogánov a klzačiek (viac ako 1800m). tak tiež Vám ponúka relax v Saunovom a Wellness svete. Nachádza sa v regióne Liptov. V tejto oblasti je množstvo kultúrnych pamiatok a charakteristická je svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom. Liptov obklopujú najväčšie hory na Slovensku –Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrcvrchy.  

 

 

     

 

BEŠEŇOVÁ

Thermal Park Bešeňová je idealné miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náruči čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej termaálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na dýchacie a pohybove ústrojenstvo, urologické problemy, má priaznivé účinky a vďaka prvku litium pozitivne pôsobi na psychiku. Areál leží na územi regiónu Liptov v dedinke Bešeňová, 15 km od Lipt. Mikuláša. 

 



 

 

TOPlist